Home > Events

Aktywna, wesolutka, wierna, posłuszna MONA chce w końcu mieć swój DOM!

Mona trafiła do schroniska jako słodki, starszy szczeniak razem z siostrą- Holly. Niestety, nikt nie zauważył jej uroku i całe dotychczasowe, 1,5-roczne życie spędziła za kratami. Szybko przyzwyczaiła się do panujących warunków. Zgadza się z innymi psami, chociaż czasem potrafi pokazać mniejszym od siebie ich miejsce w stadzie. Toleruje koty. Nieco nieufna przy pierwszym spotkaniu z człowiekiem, po zaufaniu przewodnikowi pokazuje się z jak najlepszej strony.
Mona jest nauczona podstawowych komend (siad, leżeć), uwielbia aportować piłki i patyki. Suczka jest nauczona chodzenia przy nodze, co przydaje jej się w treningach rally obedience.
Nie boi się wody, uwielbia pływać i spacerować. Sunia w schronisku przebywa wraz ze swoją siostrą Holly i matką Mają. Mona przeszła zabieg sterylizacji :)

Suczka przygotowywana jest do zawodów rally- o.

Czeka na super domek w Pasłęckim schronisku Psi Raj w Pasłęku
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "PSI RAJ" w Pasłęku

Kontakt w sprawie adopcji Mony:
Kasia: 792 074 136
Klaudia: 694 020 201

Jeżeli chcesz się zapytać o zachowanie Mony, jej stosunek do czegokolwiek zapraszam na prywatne wiadomości do mnie Klaudia Kłosińska):

407 eventsane people are going to "Aktywna, wesolutka, wierna, posłuszna MONA chce w końcu mieć swój DOM!" event. Are you joining them? The event takes place near Pasłek. Print our map or enter the address into your gps and navigate there.

Address of the event


Pasłek


Time of the event
Fri 21 April 14:00

Facebook

Copyright 2015 Eventsane